Gry na automatach – Piraci II

Najpopularniejsza gra wszech czasów – Piraci przynosiła właścicielom barów, kasyn i saloników gier niewyobrażalnie duże pieniądze. W jeden wieczór na jednym urządzeniu właściciel nierzadko zarabiał więcej niż na kilku pozostałych automatach razem.

Było to motywacją dla twórców tej gry, aby na jej podstawie stworzyć nową bardziej profesjonalną i bardziej skomplikowaną grę, ale przyciągającą takie same lub większe rzesze graczy. Zamysł był bardzo podobny – identyczny motyw przewodni, nieco urozmaicony, jeszcze wyższe wygrane i jeszcze większa ilość gier tego typu w salonach. Wszystkie założenia udało się spełnić. Zasady gry są bardzo podobne do jej pierwowzoru – obstawia się linie, w których losowo ułożone zostaną identyczne obrazki. Linii możliwych do obstawienia jest nadal 9.
Na grze tej – tak jak i na innych grach na automatach mogą grać wyłącznie osoby pełnoletnie. Wygrane wypłacane są w monetach o najwyższym możliwym nominale. Gra ma olbrzymią liczbę zwolenników. To jedna z najchętniej wybieranych gier w kasynach.

graj za darmo


hazard bez cenzury