Gry na automatach – Skeet Skooter

Skeet Skooter to jedna z nielicznych nietypowych gier, w której gracz ma do czynienia z tzw. „grą w grze”. Ogólnie zasady gry są bardzo proste. Gracz obstawia prawdopodobieństwo ułożenia jednej z 9 linii.

Do dyspozycji ma pięć przycisków klawiatury, które ułatwiają bądź sugerują ruch. Jeżeli gracz poprawnie wytypuje linię wówczas na ekranie pojawia się tarcza, do której należy rzucić rzutką.
Na tarczy jest pięć pól z zaznaczonymi cyframi od 1 do 5. Wygrana jest pomnażana przez liczbę, w którą gracz trafi strzałką – rzutką. Jeżeli hazardzista poprawnie wytypuje ułożenie odpowiedniej linii a w grze w rzutki trafi 3 wówczas główna wygrana mnożona jest przez 3. Jest to bardzo interesująca i lubiana gra. Nie jest monotonna. Wygraną można zwiększyć aż pięciokrotnie, zależy to jednak od zrządzenia losu i umiejętności gracza. Podstawowa pula wygranej nie jest zbyt wielka – to ze względu na fakt pomnażania jej. Mimo to automat ma swoich wielbicieli a fanatycy gier na automatach bardzo chętnie w nią grają.

graj za darmo


hazard bez cenzury