Gry na automatach – Super Sevens

Super Sevens to klasyczna gra charakteryzująca się prostotą. To popularna gra wrzutowa, która polega na ułożeniu linii z pięcioma identycznymi obrazkami. Na obrazkach pokazują się tylko trzy rodzaje owoców – jabłka, śliwki i wiśnie.

Gracz musi mieć tyle szczęścia i wyczucia w przyciskaniu przycisków, aby ułożyć jednakowe owoce obok siebie. Prawdopodobieństwo wygranej jest bardzo duże lecz wygrane są niewielkie.
Aby wysokość wygranej zwiększyła się trzeba wrzucić większą ilość monet i tym samym obstawiać linie za większą ilość pieniędzy – punktów. Jest pięć możliwości ułożenia linii – 3 linie poziome oraz dwie przekątne. Do gry należy używać zarówno prawej jak i lewej ręki. Na pulpicie gry znajdują się 4 przyciski, które służą do ustawiania opcji. Dla bezpieczeństwa graczy w momencie uzyskania nagrody głównej automat blokuje się.
Fakt wygranej trzeba zgłosić właścicielowi gry, a ten dopiero wypłaca ją z kasy. Nie ma możliwości oszukania, gdyż wszystko uprzednio sprawdzane jest na monitoringu gry. Gry na automatach znajdziesz pod linkiem z tego zdania.

graj za darmo


hazard bez cenzury