Mogło by zaboleć

Grałem już kilka razy w różnego rodzaju kasynach online. Zazwyczaj w tych które oferowały rozgrywkę całkowicie za darmo, lub za wręcz śmiesznie małe stawki, jak na przykład złotówka. Przekonałem się już nie raz,

że z moim szczęściem i możliwościami wycieczka do prawdziwego kasyna na partyjkę baccarat’a, poker’a, czy blackjack’a mogła by być bardzo bolesnym doświadczeniem . Co innego w kasynie online. Sprawdziłem się, i teraz jestem w stu procentach pewien, że nie dorosłem jeszcze do wypadu na prawdziwą ruletkę, czy pokera, które to mogły by się okazać ponad moje siły i umiejętności.

Nie mam pojęcia, kto wymyślił hazard internetowy, ale był prawdziwym geniuszem. Wypada podziękować najbardziej temu, kto umożliwił grę za darmo, lub za niewielkie stawki. Dzięki temu każdy we własnym domu może się przekonać co potrafi, i jakie mogą być tego rezultaty. Nie chciał bym znaleźć się w prawdziwym kasynie nie mając pewności co do swoich umiejętności gry w karty, i w dodatku ryzykując nie małymi w końcu pieniędzmi. Była by to zbyt droga lekcja na przyszłość, po której mógłbym raz na zawsze stracić zamiłowanie do gier hazardowych, a potem i do ogólnie pojętego ryzyka.

Może i napisał bym na ten temat coś jeszcze, ale właśnie zasiadam do nowego rozdania pokera na w jednym z moich ulubionych kasyn online dla Polaków, mam zamiar po raz kolejny się sprawdzić w roli karcianego mistrza, bo z dnia na dzień, i z rozdania na rozdanie idzie mi coraz lepiej, i nabieram coraz większej pewności siebie. Już niedługo przyjdzie czas aby chwycić prawdziwe karty.

graj za darmo


hazard bez cenzury