Strategie w grze blackjack przez Internet

Blackjack przez Internet jako jedna z niewielu gier hazardowych, oprócz zasad gry posiada również strategie, dzięki którym można wygrać pewne pieniądze w kasynie. Jednak zanim zapoznasz się z dostępnymi strategiami,

zapoznaj się dokładnie z zasadami gry. Blackjack to gra karciana, w której biorą udział tylko dwie osoby, krupier i gracz, choć przy stole hazardowym może zgromadzić się nawet do dziesięciu graczy.

Rozgrywka odbywa się jako pojedynek pomiędzy poszczególnymi graczami oraz krupierem. Najpierw krupier, jako osoba prowadząca rozdaje każdemu z graczy oraz sobie po dwie karty, z tym że pierwsza karta krupiera pozostaje zakryta. Każdy z graczy obstawia stół do gry odpowiednią stawką, a następnie zastanawia się czy dobrać kartę trzecią, czy też pozostać przy dwóch kartach. W tym miejscu zaczynają się właśnie strategie blackjack’a. Jeżeli bowiem mamy w kartach liczbę oczek równą bądź większą od siedemnastu, powinniśmy pozostać przy dwóch kartach, jeżeli natomiast w kartach mamy liczbę oczek równą szesnaście bądź mniejszą, możemy dobrać kartę trzecią. Krupier zaś nie ma prawa doboru karty trzeciej, dlatego nasze szanse na wygraną są większe.

Następne strategia dotyczy kart krupiera, a dokładnie karty odkrytej, bowiem udowodniono iż jeżeli karta odkryta krupiera jest mniejsza bądź równa sześć, to nasza wygrana jest pewniejsza, jeżeli zaś karta krupiera odkryta jest równa bądź większa od siedmiu, nasze szanse na wygraną maleją. Możemy jednak trafić w rozdaniu na dwadzieścia jeden, wtedy wygrana ewidentnie stoi po naszej stronie, czego wszystkim graczom hazardowym życzę i zapraszam do kasyna online właśnie na partyjkę blackjack’a. Kasyno online czeka na wielkich graczy, którzy odważą się zmierzyć z krupierem i wygrać od kasyna gry wielkie pieniądze w blackjack’u.

graj za darmo


hazard bez cenzury