T.J. Cloutier i kilka jego rad

T.J. Cloutier to człowiek-legenda w świecie pokera. Szesnastego listopada zagrał on w turnieju online oraz przy tradycyjnym stole z klientami Expekt.com. Miejsca przy stole wygrali oni dzięki wcześniejszym turniejom.

Legendarny pokerzysta mimo tego, iż przegrał stwierdził, iż spędził bardzo miło czas na grze. Przegrana nie zdruzgotała go, ponieważ przegrał z dobrymi kartami. Jak sam mówi to się zdarza, że mimo dobrych kart ktoś ma bardzo dobre. T.J. Cloutier przy stole pokerowym zaobserwował kilka rzeczy, z którymi chciałby się podzielić:

1. BĄDŹ BARDZIEJ UWAŻNY: Kiedy gram z dobrymi amatorskimi graczami zauważam, że nie zwracają oni uwagi na zachowania przeciwników. Upewnij się, że zawsze będziesz używał przyzwyczajeń swoich przeciwników i ich charakterystycznych zachowań, które mogą przynieść korzyści twojej grze.

2. GRAJ Z DOBRYMI KARTAMI: Niektórzy z graczy rozgrywają stanowczo za dużo partii. Powinieneś zawsze grać tylko dobre startowe karty i rozgrywać je w optymalny sposób.

3.JEŻELI BLEFUJESZ: Kiedy wygrywasz pulę bądź zadowolony ze swojej wygranej. Nie pokazuj swoim przeciwnikom swoich zwycięskich kart, dzięki którym ich pokonałeś. To może obrócić się przeciwko tobie w późniejszej fazie gry. Zawsze bądź gentlemanem.

4. WIEDZ JAK ZAGRAĆ: Zawsze bądź pewien za ile możesz zagrać i za ile możesz sprawdzić. Graj przeciwko swoim przeciwnikom indywidualnie, a przekonasz się w trakcie gry czy grają zarówno wyższe partie, czy też skupiają się jedynie na sprawdzaniu niskich zakładów.

5. CIERPLIWOŚĆ: Bądź cierpliwy i nigdy nie przejmuj się ilością żetonów, jakie posiada twój przeciwnik. Pamiętaj, że jedno, dwa podbicia sprawią, że staniesz się liderem stołu pod względem ilości żetonów. Tak, więc pamiętaj, aby się nie spieszyć. Nie możesz wygrać turnieju w jego wczesnej fazie, ale za to możesz go na pewno przegrać.”

graj za darmo


hazard bez cenzury