Kupony akumulowane

Granie w zakładach bukmacherskich ma różne oblicza i mówi się, że każdy gracz to zupełnie inna taktyka i sposoby na zwycięstwo. W obecnych czasach można obstawiać naprawdę całe mnóstwo sportów i jest to spowodowane szerszą ofertą, niż ta która była dostępna jeszcze kilka lat temu. Gracze po wejściu do punktów stacjonarnych bukmachera mogą oglądać na żywo wiele spotkań, gdyż od kilku lat u największych bukmacherów zainstalowane są telewizory i pokazywane są na nich najpopularniejsze mecze. Gracze siedzący w punktach mogą się również sugerować swoimi typami i pytać o rady innych, co zawsze może wyjść na plus.

Kupon AKO

Tak zwane kupony akumulowane cieszą się wśród graczy bardzo dużą popularnością. Różnią się one od zakładów pojedynczych tym, że w tym przypadku na kupon wrzucamy od dwóch do nawet 30 zdarzeń. Niestety bardzo ciężko jest trafić wszystkie 30 wydarzeń z racji wysokiej nieprzewidywalności sportu, ale zdarzają się i takie przypadku i te osoby są z reguły bardzo ale to bardzo bogate. Kupony akumulowane można grać najczęściej nawet za 2 zł i wygrywać z nich ogromne kwoty. Wiele osób woli zagrać raz na czas tego typu kupon z wieloma zdarzeniami, a inni grają codziennie tak zwane single, czyli zakłady pojedyncze. Taktyk jest więc naprawdę cała masa.

Odbiór wygranych

Jeśli zawarliśmy zakład w jednym z punktów stacjonarnych naszego ulubionego bukmachera, wygraną będziemy mogli najczęściej odebrać tylko i wyłącznie w tym punkcie. Niektóre firmy oferują jeszcze możliwość odebrania wygranej w innych dostępnych placówkach na terenie całej Polski. Jeśli zakład został przez nas postawiony przez internet, to wygraną możemy wypłacić tylko i wyłącznie na podane przez nas podczas rejestracji i weryfikacji konto bankowe. Pieniądze trafiają na nie najczęściej już kolejnego dnia roboczego.

Dodaj komentarz